Тілдер фестивалінің аясында 2014 жылдың 15-20 қыркүйек аралығында №31 м-г өткізілетін "Бірлік іргетасы тіл"
<h2>Олимпийским традициям верны<br /><br /><img src="http://10.astana-bilim.kz/files/sites/1383501165843208/files/Meruert/novosti/gazeta_ol.jpg" alt="" width="502" height="266" /></h2>
<p><strong>«Отбасы-алтын діңгек», «Семья-опора моей жизни</strong>» атты оқушылар арасында фото-сурет, коллаж байқаулары өтті. Акварель, гуашь, карандашпен салған оқушылардың суреттерінде жанұя ортасындағы жақын адамдардың арасындағы сүйіспеншілік, қарым-қатынас бар екенін байқауға болады.</p> <p> Көпшіліктің көңілінен шыққан суреттер «Көңілді отбасы» - 7 Ә сынып оқушысы Сейтсағда Назымның, 10 Б сынып оқушылары «Астанада жаңа үйде» Ещанова Мадина мен Лапова Марияның суреттері болды.</p>
<strong>Субботним днем спортивные сообщества 200 стран объединились для участия в ежегодном празднике активного образа жизни и спорта. </strong>
<p>Ғафу Қайырбеков атындағы № 2 мектеп-гимназиясында 13 қыркүйек күні Отбасы апталығына арналған жоспар бойынша «Әкем, шешем және мен» атты ата – аналардың қатысуымен бірге спорттық жарыстар өтті. Жарысқа 8 отбасы қатысты. Арасында флеш-моб өткізілді, іс – шара өте қызықты, жоғары деңгейде өтті.</p> <ul><li> «Арыстан» тобы – Жұмахановтардың жанұясы;</li> <li>«Достық» тобы – Күлшембаевтардың жанұясы;</li> <li>«Сұңқар» тобы –Сауатбек жанұясы;</li> <li>«Ұлар» тобы – Ерехановтардың жанұясы;</li> <li>«Қырандар» тобы –Шкановтардың жанұясы;</li> <li>«Достық» тобы –Рымбек жанұясы;</li> <li>«Сұңқар2» тобы –Сейфуллин жанұясы;</li> <li>«Бірлік» тобы – Тоқмұханбет жанұясы;</li> </ul><p>Мектеп әкімшілік атынан отбасыларына алғысымызды білдіреміз. Жанұяларыңызға денсаулық, береке, сәттілік тілейміз!</p>
13.09.14 совместно с родителями начальных классов провели спортивный праздник на тему «Олимпийские игры. Осень -2014»
13 сентября в спортивном зале прошел спортивный конкурс « Папа , мама , я - спортивная семья »
<p>12 сентября в школе – искусств №1 проходил городской конкурс рисунка «<strong>Человек и Закон</strong>», наша ученицы 9 Э класса Воронецкая Виктория заняла гран-при.</p> <p>Руководитель Сатубалдина Ж.К.</p> <p><strong><em>Поздарвляем! Желаем творческих успехов, отличной учебы, дальнейших побед!</em></strong></p>
“День Здоровья” в гимназии стал традиционным спортивным праздником. В этом году он прошел под девизом «Без здоровья невозможно счастье» в рамках Недели семьи.
<p>В рамках Недели семьи учителя технологии провели конкурс «Хозяюшка» среди учащихся 5 классов и их мам.</p>
<p>С целью создания благоприятных условий для интеллектуальной и творческой самореализации детей и их семей в рамках Дня семьи среди учащихся 3-х классов прошел конкурс «Папа, мама, я – интеллектуальная семья».</p>
Официальное сообщество школы-гимназии №3 города Астаны